Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur’un sarı-kırmızılı takımdan ayrılma kararı sonrası Teknik Direktör Okan Buruk da sosyal medya hesabından veda etti. Buruk, şampiyonluk kupalarıyla çekilmiş fotoğrafı paylaşarak, “İki sene boyunca beraber yaşadığımız tüm güzel anları ve kazandığımız şampiyonlukları daima mutlulukla hatırlayacağım. Bana, ekibime ve takımımıza verdiğiniz desteklerden dolayı en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Yolunuz daima açık olsun” ifadelerini kullandı.
Related Posts
Bursa’da hastane bahçesinde tartışan iki aile ringe çevirdi
Bursa Şehir Hastanesi’nde iki aile arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Bahçeyi ringe çeviren ailelerin kavgası anbean kameraya yansıdı.
Tel Aviv’deki İsrail Protestolarını Yakından Takip Eden Anadolu Ajansı, Taksim’deki Polis Şiddetini Görmedi
İsrail’in Tel Aviv şehrindeki hükümet protestolarını yakından takip eden Anadolu Ajansı (AA), İstanbul Taksim’deki ‘İsrail’le ticareti kes’ protestolarındaki polis şiddetini görmedi. Ancak, iktidar, geçtiğimiz kasımda Gazze’ye başlattığı saldırılar …
SON DAKİKA | Anderson Talisca bombası! İstanbul devinden satın alma opsiyonlu kiralama teklifi
Süper Lig’de 2024-2025 sezonu için geri sayım sürüyor. Kulüpler teknik direktörlerin talepleri doğrultusunda kadrolarına takviye yapmak için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Günün öne çıkan transfer haberlerini sizler için derledik.